زمان دقیق ثبت نام و برگزاری کنکور سراسری 1398

اگر شما هم جزو کنکوری های 98 باشید حتماً برایتان این سوال پیش آمده که دفترچه ی ثبت نام کنکور چه زمان انتشار می یابد و آیا به خاطر امتحانات نهایی پایه ی دوازدهم تغییری در زمان برگزاری کنکور سراسری به وجود خواهد آمد یا خیر.

سخنگوی سازمان سنجش در آخرین مصاحبه ی خود در مورد کنکور سراسری 98 این طور اعلام کرد که دفترچه های ثبت نام کنکور سراسری که شامل کلیه ی اطلاعات مربوط به رشته ها، سهمیه ها و ضرایب دروس و… خواهد بود، در تاریخ 20 بهمن ماه منتشر خواهد شد. داوطلبان جهت ثبت نام در این کنکور از تاریخ 24 بهمن لغایت 2 اسفندماه وقت خواهند داشت.

گفتنی است که امسال کنکور سراسری برای دو دسته داوطلب نظام قدیم و جدید برگزار خواهد شد، که در اطلاعیه ی همین سازمان ذکر شده از مباحث مشترک سوال به صورت یکسان طرح خواهد گردید.

همچنین در پاسخ به این پرسش که کنکور سراسری 98 آیا مانند هر سال در هفته ی اول تیرماه برگزار خواهد شد، این طور پاسخ دادند: با توجه به امتحانات نهایی داوطلبان کنکور سراسری کنکور سراسری 98 در روزهای 13 و 14 تیرماه (پنج شنبه و جمعه) برگزار می شود و با صحبت های صورت گرفته با آموزش و پرورش احتمالاً زمان برگزاری امتحانات نهایی کمی تغییر کند.

لطفاً در صورت رضایت از محتوای این مقاله، جهت حمایت از ما به آنامتیاز بدهید
[تعداد رأی: 0    میانگین: 0/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *