اطلاعیه سازمان سنجش جهت دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 1395

_سنجش-_کنکور_هنر.jpg

سازمان سنجش در تاریخ 13 تیرماه سال 95 اطلاعیه زیر را برای کنکور هنر منتشر کرده است:

کنکور هنر در تاریخ 24 تیرماه 1395 بعد از ظهر برگزار خواهد شد. هنرجویان گرامی می توانند از تاریخ 20تیرماه لغایت 23 تیرماه،  جهت دریافت و پرینت  کارت ورود به جلسه خود وارد سایت سنجش به آدرس  www.sanjesh.org مراجعه کرده و با  در دست داشتن سریال کارت اعتباری ثبت نام(12 رقمی)، شماره پرونده، کد پیگیری(16 رقمی) و شماره شناسنامه خود اقدام به دریافت کارت ورود به جلسه خود نمایند. بدیهی است که داوطلبانی که در دو یا سه گروه آموزشی ثبت نام کرده اند دریافت تمامی کارت ها به صورت جداگانه برایشان الزامی است.

پس از دریافت کارت ورود به جلسه داوطلبین موظف هستند تا در روز و ساعت درج شده بر کارت ورود به جلسه خود، در حوزه امتحانی یک ساعت زودتر حضور داشته باشند. بديهي است براي شركت در جلسه آزمون همراه داشتن پرينت كارت شركت در آزمون و هم چنين اصل كارت ملي و يا اصل شناسنامه عكس­دار و ارائه آن الزامي است.

در صورتی که داوطلب موفق به دریافت کارت ورود به جلسه خود با مدارک لازم نشد، لازم است تا از سیستم پاسخگویی با انتخاب نام آزمون و تعیین موضوع پیگیر این مسئله شود. همچنین در صورت داشتن هر نقص و اشتباهی در کارت ورود به جلسه چاپی داوطلب موظف است تا نسبت به رفع ایراد احتمالی در محل های مشخص شده از طرف سازمان سنجش اقدام نماید.

لازم به ذکر است داوطلبانی كه سال اخذ مدرك پيش دانشگاهي آنان سال 1391 و بعد از آن مي‌باشد مي‌بايست قبل از پرينت كارت اقدام به درج عنوان مدرك پيش‌دانشگاهي كرده، و ضمناً اين داوطلبان ضرورت دارد با مراجعه به قسمت ويرايش اطلاعات كارت شركت در آزمون نسبت به درج كد سوابق تحصيلي پيش دانشگاهي اقدام نمايند. لازم به توضيح است كد سوابق تحصيلي از سامانه جمع آوري اطلاعات و سوابق تحصيلي داوطلبان آزمون سراسري مربوط به وزارت آموزش و پرورش به آدرس: http://dipcode.medu.ir  قابل دريافت مي‌باشد.

درصورت مشاهده هرگونه مشكل درخصوص نمرات آموزش وپرورش، اطلاعات سوابق تحصيلي، عدم ارسال آنها به سازمان سنجش، مشمول يا غير مشمول بودن لازم است حداكثر تا تاريخ 95/4/27 به منطقه آموزش و پرورش محل اخذ ديپلم خود مراجعه نماييد.

در صورت عدم رفع ایرادات مربوط به کارت ورود به جلسه با داوطلبان طبق قوانین برخورد خواهد شد.  

هنرجویان علاقه مند به شرکت در رشته های متمرکز خاص لطفاً بر روی لینک کلیک نمایند. 

لطفاً در صورت رضایت از محتوای این مقاله، جهت حمایت از ما به آنامتیاز بدهید
[تعداد رأی: 0    میانگین: 0/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *