آغاز ثبت نام اردوی نوروزی 96

_نوروزی_کنکور_هنر.jpg

پیش از شروع تعطیلات نوروزی هر یک از داوطلبان کنکور سراسری برای خود برنامه ای دارند. بعضی ها از این فرصت برای استراحت، رفتن به مسافرت و رفع خستگی استفاده می کنند. حال آنکه در ماراتون کنکور، هر روز یک فرصت بزرگ برای برداشتن گامی به سوی موفقیت است.

برخی دیگر از داوطلبان با در نظر گرفتن این نکته برای خود برنامه های رویایی می ریزند و از این فرصت به عنوان “دوران طلایی” یاد می کنند. مثلاً می گویند: “روزی 16 ساعت مطالعه می کنم!” یا “همه دروسم را جمع بندی می کنم و بعد عید فقط تست می زنم.” اما با ماندن در خانه و بیرون آمدن برای یک سلام و احوال پرسی ساده و یا رفتن به یک مهمانی به اصرار خانواده کل برنامه هایشان نقش برآب می شود.

تعطیلات نوروز می تواند مانند یک سکوی پرش و یا یک چاله برای سقوط باشد، پس استفاده درست و اصولی و داشتن یک برنامه کارآمد برای استفاده از این زمان بسیار ضروری است.

مؤسسه هونَر در نظر دارد تا برای شما هنرجویان گرامی، با ایجاد فضای مطالعاتی در ایام نوروز و استفاده از یک برنامه دقیق و منظم کمک کند تا از این ایام به بهترین نحو ممکن استفاده کنید.

به این ترتیب تصمیم داریم تا از روز 5 الی 11 فروردین از ساعت 9 صبح الی 18:30 بعد از ظهر با حضور در مؤسسه و استفاده از یک برنامه ی دقیق و منظم مباحث مهم و کلیدی کنکور هنر را جمع بندی کنیم. در پایان هر روز آزمون هایی بودجه بندی دار، با توجه به برنامه مطالعاتی هنرجویان گرفته خواهد شد که با بررسی هر یک از این آزمون ها، به کمک مشاور هنرجو می تواند در پایان عید نوروز به یک جمع بندی جامع از مباحث مهم کنکور رسیده باشد.

هر روز شامل 4 پارت مطالعاتی در ساعت های 9 الی 10:30، 10:45 الی 12:15، 13 الی 14:30 و 14:45 الی 16:15. زمان استراحت و ناهار از ساعت 12:15 الی 13 می باشد که هنرجویان موظف اند برای هر روز، یک وعده ی غذایی به همراه داشته باشند.

پس از آن از ساعت 16:30 الی 17:30 تا با جمع بندی از مباحث مطالعه شده ی همان روز که با توجه به نیازشان توسط مشاور مشخص شده برای آزمون بودجه بندی دار به تست زنی از ساعت 17:45 الی 18:30 آماده شوند. (قابل ذکر است در صورت نیاز، مشاور سؤالات برخی دروس را به صورت جامع شرح خواهد داد.)

این فضای مطالعاتی برای خانم ها بوده و به دلیل داشتن فضای محدود اولویت با کسانی است که زودتر ثبت نام کنند. جهت ثبت نام و اطلاع از شهریه و شرایط ثبت نام و برنامه جامع عید نوروز می توانید برای صحبت با مسئول مربوطه خانم کاویانی با مؤسسه و یا خود ایشان تماس حاصل فرمائید.

لطفاً در صورت رضایت از محتوای این مقاله، جهت حمایت از ما به آنامتیاز بدهید
[تعداد رأی: 0    میانگین: 0/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *