جایزه ADesign award در دستان مصطفی آروند

photo_2017-03-01_15-10-29.jpg

کسب افتخاری دیگر، از استاد مصطفی آروند در رویداد ADesign award

 در مراسم اهدای جوایز و اختتامیه این مراسم که در تاریخ 19 خرداد ماه سال جاری برگزار شد، تیم ایرانی تشکیل یافته از سپیده گلگون به عنوان مشاور هنری و مصطفی آروند به عنوان طراح محصول، به دعوت از برگزار کننده در مراسم حضور داشت.

گروه ایرانی با ارائه دو طرح در دو دسته بندی مجزا در طراحی محصول:
1. هود آشپزخانه: طراحی لوازم خانگی
2. آرایشگر مجازی: طراحی لوازم تعاملی

حائز رتبه های برنز و نقره این دوره از مسابقه در هر بخش شدند .

هود آشپزخانه با نام Radix  ایده مفهومی بود که با حمایت “گروه لوازم خانگی کن” وارد این دوره از مسابقه شد که با رویکردی آینده گرایانه و بیونیکی با الهام از رفتار گیاهان(درخت) به جذب هوای آلوده ناشی از پخت و پز در آشپزخانه می پردازد و در مقابل هوای تمیز به محیط تحویل و انتقال می دهد.

جذابیت اصلی طرح مذکور واکنش به محیط و برقراری تعامل آن با مصرف کننده است که به اختصار در پروفایل اصلی طرح ارئه شده است. قابل توجه آنکه رویکرد طراح: مصطفی آروند در قرابت با سایر شرکت های تولید کننده در این رشته از محصولات می باشد که امروزه به داشتن محیطی سالم بیشتر توجه می کنند.

این هود در کنار 11 طرح دیگر به عنوان 12 وسیله برتر  طراحی شده در  سال2016 نیز انتخاب گردیده است .

محصول  دیگر آرایشگر مجازی Adina، محصول ساخته شده ای است که توسط شرکت هوشمند افزار امین به تولید رسیده است که با بهره گیری از سامانه واقعیت افزوده امکان چند مدل مختلف آرایش مجازی را برای مشتریان سالن های زیبایی ایجاد می نماید. این محصول فرصت انتخاب بهتر نوع و نحوه آرایش را برای مشتریان این سالن ها به همراه دارد. تا با اطمینان بیشتری به نوع آرایش شان بپردازند.

گفتنی است که محصول تولید شده با اسکن صورت در ابتدای عملیات، اعضای صورت افراد را ذخیره کرده و با حرکت اعضای چهره فرد، آرایش صورت گرفته به صورت متحرک قابل مشاهده است .

در طرح اجرا شده دیگری  مصطفی آروند با همکاری با گروه “مهرگان طرح” به عنوان طراح صنعت در طراحی و ساخت میز تعاملی شرکت شبکه الکترونیکی پرداخت کارت شاپرک نیز ایفای نقش کرده است که طرح ساخته شده با کسب عنوان نقره در بخش ابزار های بانکی و مالی  (Banking and Finance Instruments Design Section) این دوره از مسابقه مورد تقدیر قرار گرفت.

گره آموزشی هونَر، کسب این افتخار را به ایشان تبریک گفته و آرزوی موفقیت های روز افزون برای این استاد گرامی دارد.

لطفاً در صورت رضایت از محتوای این مقاله، جهت حمایت از ما به آن امتیاز بدهید:
[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − 3 =