آغاز دوره فشرده کلاس های نیمه خصوصی کنکور عملی کارشناسی ارشد کلیه رشته ها

دوره فشرده کلاس های نیمه خصوصی کنکور عملی کارشناسی ارشدostad arvand

گروه آموزشی هونر دوره دوم کلاس های آمادگی کنکور عملی کارشناسی ارشد طراحی صنعتی را به صورت فشرده برای داوطلبان برگزار می نماید. این دوره شامل کلیه توانایی های لازم در کنکور عملی، شامل دوره های طراحی و راندو، روند ارائه طرح در کنکور عملی و تکنیک ها و نکات مورد نیاز برای این آزمون می باشد. در این دوره نمونه کارهای افراد برگزیده نقد و بررسی می گردد.

کلاس آشنایی با استاد و شیوه تدریس کلاس عملی طراحی صنعتی پنجشنبه 24 اردیبهشت ساعت 13 الی 16 بصورت کاملاً رایگان برگزار می گردد.

شروع دوره از تاریخ 94/2/29 می باشد

قابل توجه داوطلبان:
پس از تجربه های موفق پیشین در بهره گیری از اساتید مجرب، دوره جدید نیز توسط استاد خوشنام و موفق طراحی صنعتی استاد مهندس مصطفی آروند، دارای مدرک کارشناسی ارشد طراحی صنعتی و برگزیده مسابقات بین المللی (A` Design Award and Competition 2014) برگزار خواهد شد.

همانطور که اسم ایشان در جامعه طراحی صنعتی بسیار شناخته شده است، شاگردان موفق در این مؤسسه، دلیل خود را تدریس بر اساس تقویت خلاقیت و شناخت راهکارهای دقیق در مورد نحوه پاسخگویی سؤالات و تسلط و مدیریت آزمون و صد البته تمرین های مداوم اصول گفته شده، می دانند. مهم اینست که طراحیها و اطلاعات ارائه شده داوطلبان شبیه یکدیگر نبوده و قالب کلی مورد نظر مصححین برای هر کدام از داوطلبان با توجه به افزایش مهارت های شخصی آن ها تقویت شود.

مؤسسه هونر در زمینه آزمون عملی هنر، کلاس های زیر را نیز برگزار می نماید:
کلاس مرحله دوم (آزمون عملی) گرافیک
کلاس مرحله دوم (آزمون عملی) نقاشی
کلاس مرحله دوم (آزمون عملی) انیمیشن
کلاس مرحله دوم (آزمون عملی) تصویرسازی

* کلیه کلاس ها زیر نظر برترین اساتید کشور برگزار خواهد شد. اساتید مؤسسه با شناختی که از مصححین احتمالی دارند، براساس سلیقه و تکنیک های مورد نظر ایشان کلاس را برگزار کرده و بر همین اساس درصد قبولی داوطلبان حتی افرادی که در آزمون تئوری (مرحله اول) رتبه نامناسبی کسب کرده اند افزایش خواهد یافت.

لطفاً در صورت رضایت از محتوای این مقاله، جهت حمایت از ما به آن امتیاز بدهید
[تعداد رأی: 0    میانگین: 0/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *