زمان دقیق ثبت نام و برگزاری کنکور سراسری 1398

Post on 15 مهر 1397
by هونر
تعداد بازدید: 284

رای دهی: 5 / 5

فعال سازی ستارهفعال سازی ستارهفعال سازی ستارهفعال سازی ستارهفعال سازی ستاره
 

اگر شما هم جزو کنکوری های 98 باشید حتماً برایتان این سوال پیش آمده که دفترچه ی ثبت نام کنکور چه زمان انتشار می یابد و آیا به خاطر امتحانات نهایی پایه ی دوازدهم تغییری در زمان برگزاری کنکور سراسری به وجود خواهد آمد یا خیر. 

سخنگوی سازمان سنجش در آخرین مصاحبه ی خود در مورد کنکور سراسری 98 این طور اعلام کرد که دفترچه های ثبت نام کنکور سراسری که شامل کلیه ی اطلاعات مربوط به رشته ها، سهمیه ها و ضرایب دروس و... خواهد بود، در تاریخ 20 بهمن ماه منتشر خواهد شد. داوطلبان جهت ثبت نام در این کنکور از تاریخ 24 بهمن لغایت 2 اسفندماه وقت خواهند داشت. 

گفتنی است که امسال کنکور سراسری برای دو دسته داوطلب نظام قدیم و جدید برگزار خواهد شد، که در اطلاعیه ی همین سازمان ذکر شده از مباحث مشترک سوال به صورت یکسان طرح خواهد گردید. 

همچنین در پاسخ به این پرسش که کنکور سراسری 98 آیا مانند هر سال در هفته ی اول تیرماه برگزار خواهد شد، این طور پاسخ دادند: با توجه به امتحانات نهایی داوطلبان کنکور سراسری کنکور سراسری 98 در روزهای 13 و 14 تیرماه (پنج شنبه و جمعه) برگزار می شود و با صحبت های صورت گرفته با آموزش و پرورش احتمالاً زمان برگزاری امتحانات نهایی کمی تغییر کند. 

0
0
0
s2sdefault

نظرات (0)

0 از 5 براساس 0 رای
اولین نفری باشید که برای این مطلب نظر خود را اعلام می نماید

بهتر است نام و نظر خود را فارسی تایپ کنید ( برای انتشار سریع نظر یا افزودن فایل پیوست، باید وارد حساب کاربری خود شوید‫.‬ البته بدون ثبت نام هم می توانید نظر و یا سؤال خود را ثبت کنید‫.‬ )
پیوست (0 / 3)
انتشار موقعیت