آغاز ثبت نام دوره ی دوم کلاس های آمادگی دختران برای کنکور هنر در آموزشگاه هونَر

Post on 29 شهریور 1397
by هونر
تعداد بازدید: 110

رای دهی: 5 / 5

فعال سازی ستارهفعال سازی ستارهفعال سازی ستارهفعال سازی ستارهفعال سازی ستاره
 

با توجه به تکمیل ظرفیت کلاس های دوره ی اول مؤسسه هونَر و استقبال دانش آموزان از برنامه ریزی کلاس های هماهنگ با مدارس و همچنین مشاوره و برنامه ریزی طی کل سال تحصیلی مؤسسه هونَر در نظر دارد تا دوره ی دوم کلاس های مرحله اول را برای دانش آموزانی که می خواهند از مهرماه شروع به مطالعه نمایند برگزار نماید.

کلاس ها مطابق با برنامه ی کلیه ی مدارس تهران بوده و هیچ تداخلی با کلاس های مدرسه ی دانش آموزان نخواهد داشت. 

تعداد جلسات و ساعت آموزشی دوره ی دوم دقیقاً مانند دوره ی اول خواهد بود.
جلسات مشاوره ی این دوره از مهرماه شروع خواهد شد. و شروع کلاس ها از آبان ماه خواهد بود تا دانش آموزان فرصت کنند در این زمان پیش مطالعه ی قبل از کلاس ها را انجام دهند.
کلاس ها برای تمامی دانش آموزان ریاضی، تجربی، انسانی، فنی و حرفه ای، و همچنین دانش آموزان رشته های هنری کار و دانش قابل استفاده است و اساتید مؤسسه هونَر از صفر تا صد دروس را در کلاس آموزش خواهند داد. 
همچنین جهت ایجاد فرصت آموزشی و کمک به دانش آموزان کوشا مؤسسه هونَر تا 15% تخفیف مشاوره برای معدل های بالای 18 در نظر گرفته است و در صورتیکه دانش آموزان ثبت نام خود را تا تاریخ 5 مهرماه قطعی نمایند، شامل تخفیف از شهریه کل کلاس ها خواهند شد. 

جهت مشاهده ی لیست موفقیت کنکوری های 97 مؤسسه هونَر لطفاً بر روی لینک کلیک نمایید. 

جهت کسب اطلاعات بیشتر در ساعات اداری با مؤسسه تماس حاصل فرمایید. 

0
0
0
s2sdefault

نظرات (0)

0 از 5 براساس 0 رای
اولین نفری باشید که برای این مطلب نظر خود را اعلام می نماید

بهتر است نام و نظر خود را فارسی تایپ کنید ( برای انتشار سریع نظر یا افزودن فایل پیوست، باید وارد حساب کاربری خود شوید‫.‬ البته بدون ثبت نام هم می توانید نظر و یا سؤال خود را ثبت کنید‫.‬ )
پیوست (0 / 3)
انتشار موقعیت