کلاس های فشرده مرحله دوم مؤسسه هونَر

Arm.jpg

 

پس از اتمام کنکور سراسری بسیاری از هنرجویان به فکر آزمون مرحله دوم و رشته ی مورد علاقه شان می افتند. همان طور که اطلاع دارید پذیرش در کنکور هنر برای بسیاری از رشته ها با آزمون عملی است. از آن جایی که بسیاری از داوطلبان تا این زمان مشغول آماده کردن خود برای آزمون تئوری بوده اند در هیچ دوره یا کلاسی برای آزمون مرحله دوم(کنکور عملی) شرکت نکرده اند.

از طرف دیگر یک سری از داوطلبان کنونی ساکن شهرستان بوده و امکان شرکت در کلاس های حرفه ای را ندارند. به همین دلیل مؤسسه هونَر اقدام به برگزاری کلاس های فشرده ی مرحله دوم با بهترین اساتید و بالاترین کیفیت آموزشی می کند.

شرکت در این دوره ها به دلیل تکنیکی بودن آزمون عملی، حتی به داوطلبینی که تجربه زیادی در زمینه ی رشته ی مورد علاقه خود ندارند، پیشنهاد می شود. 

 

نام رشته روز و ساعت نام استاد

گروه طراحی

(گرافیک، نقاشی، طراحی لباس، طراحی پارچه و مجسمه سازی

یکشنبه ساعت 9 الی 13:30  علی محرمی
طراحی صنعتی یکشنبه ساعت 14 الی 17  مصطفی آروند
عکاسی سه شنبه ساعت 10 الی 12:30 زانیار بلوری
آهنگسازی چهارشنبه 10 الی 14 محسن کوشکی

گروه نمایشی

(ادبیات نمایشی، بازیگری، کارگردانی، نمایش عروسکی)

چهارشنبه 14 الی 17 حسن فرضی پور

 

3 جلسه اول گروه نمایشی در ابتدا به صورت مشترک و پس از آن به صورت جداگانه کار خواهد شد. هنرجویان علاقه مند به رشته مجسمهسازی پس از شرکت در دوره طراحی دوره ی اختصاصی را برای آشنایی با متریال خواهند گذراند. (هر ساله آزمون مجسمه سازیش شامل دو بخش طراحی و کار با متریال است.)

هنرجویان علاقه مند به رشته ی طراحی صحنه، به دلیل متقاضیان محدود این رشته می توانند از کلاس ها به صورت خصوصی استفاده نمایند.  

مهلت ثبت نام تا 1 مردادماه می باشد. جهت پیش ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر در ساعات اداری (9:30 الی 18:30) با شماره ی مؤسسه تماس حاصل فرمائید.  

0
0
0
s2sdefault

نظرات (0)

0 از 5 براساس 0 رای
اولین نفری باشید که برای این مطلب نظر خود را اعلام می نماید

بهتر است نام و نظر خود را فارسی تایپ کنید ( برای انتشار سریع نظر یا افزودن فایل پیوست، باید وارد حساب کاربری خود شوید‫.‬ البته بدون ثبت نام هم می توانید نظر و یا سؤال خود را ثبت کنید‫.‬ )
پیوست (0 / 3)
انتشار موقعیت