تاریخ ثبت نام کنکور سراسری 1395

_سنجش-_کنکور_هنر.jpg

 

سازمان سنجش کشور در تاریخ 11 بهمن ماه سال 1394 درباره ی تاریخ ثبت نام در کنکور سراسری سال 1395 اطلاعیه منتشر کرد.

در این اطلاعیه آمده است:

بدین‌وسیله‌ به ‌اطلاع‌ كلیه‌ داوطلبان‌ متقاضی‌ ثبت‌نام‌ و شركت‌ در آزمون‌ سراسری‌ سال 1395 برای‌ دوره‌های‌ روزانه‌، نوبت دوم(شبانه‌)، نیمه حضوری، مجازی، پردیس خودگردان دانشگاه ها و موسسات‌ آموزش‌ عالی‌، دانشگاه‌ پیام‌ نور و موسسات‌ آموزش‌ عالی‌ غیرانتفاعی‌ و غیردولتی‌ می‌رساند كه ثبت‌نام برای شركت در آزمون های مذكور از روز دوشنبه مورخ 94/11/19(نوزدهم بهمن ماه‌ 1394) آغاز و در روز چهارشنبه مورخ  94/11/28 (بیست و هشت بهمن ماه‌ 1394) پایان می‌پذیرد. لذا داوطلبان می‌توانند در مهلت مقرر برای شركت در آزمون سراسری سال 1395 با مراجعه به سایت سازمان سنجش ثبت‌نام نمایند.

لازم به تاكید است متقاضیان تحصیل در آن دسته از كد رشته‌های تحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی كه پذیرش آن ها به روش با آزمون صورت می‌گیرد، توجه داشته باشند از آن جا كه پذیرش در این قبیل رشته های دانشگاه مذكور نیز از طریق همین آزمون صورت خواهد گرفت. لذا ضرورت دارد متقاضیان در آزمون سراسری سال 1395 ثبت‌نام و در تاریخ مقرر در جلسه آزمون شركت نمایند.

 

0
0
0
s2sdefault

نظرات (0)

0 از 5 براساس 0 رای
اولین نفری باشید که برای این مطلب نظر خود را اعلام می نماید

بهتر است نام و نظر خود را فارسی تایپ کنید ( برای انتشار سریع نظر یا افزودن فایل پیوست، باید وارد حساب کاربری خود شوید‫.‬ البته بدون ثبت نام هم می توانید نظر و یا سؤال خود را ثبت کنید‫.‬ )
پیوست (0 / 3)
انتشار موقعیت