آغاز ثبت نام اردوی نوروزی 95

Post on 18 اسفند 1394
تعداد بازدید: 2675

رای دهی: 0 / 5

غیر فعال سازی ستارهغیر فعال سازی ستارهغیر فعال سازی ستارهغیر فعال سازی ستارهغیر فعال سازی ستاره
 

_نوروزی_کنکور_هنر.jpg`

هر ساله داوطلبین کنکور از این دوران به نام دوران طلایی یاد می کنند و برنامه های عجیب برای خود می ریزند. "روزی 16 ساعت مطالعه می کنم!" یا "همه دروسم را جمع بندی می کنم و بعد عید فقط تست می زنم" یا... اما در آخر تنها چیزی که از این تعطیلات برایشان می ماند کمی اضافه وزن و جوش هایی است که در اثر خوردن آجیل در عید و بازدیدهای پشت سر هم به وجود آمده است و در عمل اصلاً مطالعه ای نداشته اند!

یک دسته دیگر از داوطلبین در این ایام با رفتن به مسافرت، رفع خستگی و... فرصت مطالعه را از دست می دهند. در اصل ایام نوروز فرصتی برای استراحت نیست، زمانی است که می توان از دیگران پیشی گرفته و در ماراتون کنکور موفق شد.

از طرفی با توجه به حجم بالای دروس در کنکور هنر، کمتر پیش می آید که هنرجویان فرصتی برای جمع بندی و یا تست زنی پیدا کنند. به همین دلیل این ایام می تواند بهترین زمان برای یادآوری، جمع بندی و تست زنی باشد.

هر ساله مؤسسه هونَر با کادر مجرب خود در این ایام اردوهای نوروزی را برگزار می کند که با قرار گرفتن هنرجویان در یک محیط علمی، و با برنامه ریزی مدون و دقیق به بهترین نحو از این زمان استفاده می برند و بهترین نتایج را حاصل می کنند. این برنامه آموزشی از ویژگی های خاصی چون: کارکردن تست های احتمالی در کنکور، استفاده از اساتید مجرب و با تجربه، یادآوری و جمع بندی نکات کلیدی و مهم و دارای ظرفیت محدود برای داشتن بالاترین کیفیت آموزشی است.

 

ردیف تاریخ  دروس  نام اساتید
1 95/1/6 عربی استاد فرشاد نوری
2 95/1/7 ادبیات استاد فرشاد نوری
3 95/1/8 خلاقیت موسیقی، ترسیم فنی استاد مسعود کثیری فر
4 95/1/9 درک عمومی هنر، خلاقیت تصویری استاد محمد موسوی

 

* ساعت شروع کلاس ها از ساعت9:30 الی 18 می باشد.

* هزینه کپی و تکثیر سؤالات به عهده مؤسسه است. 

* شما می توانید در این ایام از مشاوره با اعضاء بنیاد ملی نخبگان استفاده کنید.

لازم به ذکر است این کلاس ها می تواند حتی برای هنرجویانی که از کلاس های ترمی استفاده نکرده اند مفید باشد. برای ثبت نام به دلیل داشتن ظرفیت محدود، و اطلاع از هزینه ها می توانید با شماره های مؤسسه تماس حاصل فرمائید. 

0
0
0
s2sdefault

نظرات (0)

0 از 5 براساس 0 رای
اولین نفری باشید که برای این مطلب نظر خود را اعلام می نماید

بهتر است نام و نظر خود را فارسی تایپ کنید ( برای انتشار سریع نظر یا افزودن فایل پیوست، باید وارد حساب کاربری خود شوید‫.‬ البته بدون ثبت نام هم می توانید نظر و یا سؤال خود را ثبت کنید‫.‬ )
پیوست (0 / 3)
انتشار موقعیت