آغاز ثبت نام همایش های جمع بندی کنکور سراسری 95-94

back-to-school_-_Copy.jpeg

به اطلاع متقاضیان شرکت در این همایش ها می رساند: 

همایش های مؤسسه هونَر از تاریخ 26 خردادماه الی 17 تیرماه به صورت دو پکیج A و  B برگزار خواهد شد.

پکیج A
شامل دروس: درک عمومی هنر، درک عمومی ریاضی و فیزیک، خلاقیت تصویری و تجسمی، ترسیم فنی و خلاقیت موسیقی می باشد.
مبلغ: 600 هزار تومان

پکیج B
شامل کلیه دروس(4 درس عمومی و 7 درصد تخصصی) می باشد.
مبلغ: 880 هزار تومان

امکان ثبت نام در حداقل 3 درس، به صورت تک درس نیز برای هنرجویان علاقه مند با مبلغ هر درس 150 هزارتومان وجود دارد. 

همایش ها برای دو گروه الف و ب به صورت یک روز در میان برگزار خواهد شد. زیرا؛

همایش های پشت سر هم، در 11 روز متوالی بسیار خسته کننده، کسالت آور و از پایین ترین بهره ی آموزشی برخوردار خواهد بود. از طرف دیگر به این صورت هنرجو فرصت جمع بندی، رفع اشکالات احتمالی و مرور همایش بعدی را نخواهد داشت.

اما به همایش های یک روز در میان، شما فرصت خواهید کرد تا به رفع اشکال های شخصی خود، مرور و جمع بندی، توجه و مطالعه دیگر دروس، پیش مطالعه ی همایش بعدی و مهم تر از همه نشاط یک کنکوری را حفظ نمایید تا سر جلسه کنکور از بالاترین سطح انرژی از لحاظ علمی و فکری برخوردار باشید.

همایش ها 5 روز پیش از کنکور به اتمام خواهد رسید تا هنرجویان فرصت جمع بندی شخصی، زدن تست های مجموعه ای و همچنین استراحت را داشته باشند. با توجه به آنکه مؤسسه هونَر هر ساله پذیرای تعداد زیادی از شرکت کنندگان از شهرستان است، این امکان نیز فراهم می گردد تا این عزیزان نیز در شرایط به دور از استرس و فشار بتوانند از این خدمات آموزشی بهترین استفاده را ببرند.

شرکت در همایش ها برای تمامی متقاضیان کنکور که حتی پیش از این در کلاسی شرکت نکرده اند، می تواند بسیار مفید و قابل استفاده باشد. زیرا تمامی مطالب مهم و کنکوری مرور خواهد شد، حل نمونه سؤالات احتمالی کنکور سراسری، رفع اشکال در یک محیط کاملاً حرفه ای و با بهترین اساتید از دیگر ویژگی های این همایش هاست. برنامه روزهای دقیق و نام اساتید مربوطه را حداکثر تا پایان هفته می توانید از طریق سایت دریافت نمائید.

فرصت ثبت نام تا یک روز پیش از شروع همایش ها برای تمامی هنرجویان محفوظ می باشد. اما به دلیل ظرفیت محدود برای بهره برداری از بالاترین کیفیت آموزشی، در صورت تکمیل ظرفیت از پذیرش شما معذور خواهیم بود. جهت ثبت نام و اطلاع از شرایط پرداخت می توانید در ساعات اداری (9 الی 18) با شماره های مؤسسه تماس حاصل فرمائید. 

شما می توانید پیش از ثبت نام از یک جلسه مشاوره رایگان با رتبه 1 کنکور سراسری نیز استفاده کنید. 

0
0
0
s2sdefault

نظرات (0)

0 از 5 براساس 0 رای
اولین نفری باشید که برای این مطلب نظر خود را اعلام می نماید

بهتر است نام و نظر خود را فارسی تایپ کنید ( برای انتشار سریع نظر یا افزودن فایل پیوست، باید وارد حساب کاربری خود شوید‫.‬ البته بدون ثبت نام هم می توانید نظر و یا سؤال خود را ثبت کنید‫.‬ )
پیوست (0 / 3)
انتشار موقعیت