آغاز ثبت نام همایش های جمع بندی کنکور سراسری 96-95

Post on 02 خرداد 1396
by هونر
تعداد بازدید: 933

رای دهی: 0 / 5

غیر فعال سازی ستارهغیر فعال سازی ستارهغیر فعال سازی ستارهغیر فعال سازی ستارهغیر فعال سازی ستاره
 

 

هر ساله مؤسسه هونَر جهت ایجاد فضای آموزشی برابر و همچنین کمک به هنرجویان کوشا در ایام باقی مانده تا کنکور اقدام به برگزاری همایش های نکته و تست و جمع بندی کنکور هنر با بهترین اساتید کنکور هنر و  بالاترین کیفیت آموزشی می نماید.

این همایش ها با هدف جمع بندی و توضیح و تشریح نکات کلیدی و مهم هر یک دروس از صفر تا صد برگزار شده و برای هنرجویانی که طی سال تحصیلی از کلاس استفاده نکرده اند هم مفید بوده است. همایش های یک روز در میان این فرصت را برای دانش آموزان ایجاد می کند که در پایان هر کلاس، علاوه بر یک مرور تکمیلی همراه با استاد درس مربوطه تست های نکته دار سال های گذشته را نیز بررسی نمایند.

همایش های مؤسسه هونَر از تاریخ 18 خردادماه(پس از اتمام امتحانات پیش دانشگاهی) آغاز و در مورخ 8 تیرماه(یک هفته به کنکور سراسری) به اتمام می رسد  تا هنرجویان فرصت مرور و جمع بندی به صورت شخصی را نیز، دارا باشند. برنامه دقیق همایش ها از همین طریق در چند روز آینده اطلاع رسانی خواهد شد. 

امکان ثبت نام به صورت تک درس، برای هنرجویان متقاضی فراهم می باشد. همچنین مؤسسه هونَر جهت حمایت و تشویق از هنرجویان خود که در طی سال تحصیلی با ایشان همراه بوده است، طرح های تخفیفی زیر را در نظر گرفته است:

1. در صورت استفاده از کلیه همایش ها، هزینه های برای ایشان شامل 12% تخفیف خواهد شد.

2. هنرجویان عزیزی که موفق به کسب رتبه ی زیر 50 کشوری در آزمون جامع سوم سنجش که در مورخ 96/03/05 شده باشند، شامل 50 درصد تخفیف از شهریه، در صورت کسب رتبه زیر 100 شامل 30 درصد تخفیف و همچنین در صورت کسب  رتبه ی زیر 200 هنرجویان می توانند از تخفیف 20 درصدی مؤسسه برای شرکت در همایش ها استفاده نمایند.

فرصت ثبت نام تا یک روز پیش از شروع همایش ها برای تمامی هنرجویان محفوظ می باشد. اما به دلیل ظرفیت محدود برای بهره برداری از بالاترین کیفیت آموزشی، در صورت تکمیل ظرفیت از پذیرش شما معذور خواهیم بود. جهت ثبت نام و اطلاع از شرایط پرداخت می توانید در ساعات اداری (9 الی 18) با شماره های مؤسسه تماس حاصل فرمائید.

0
0
0
s2sdefault

نظرات (0)

0 از 5 براساس 0 رای
اولین نفری باشید که برای این مطلب نظر خود را اعلام می نماید

بهتر است نام و نظر خود را فارسی تایپ کنید ( برای انتشار سریع نظر یا افزودن فایل پیوست، باید وارد حساب کاربری خود شوید‫.‬ البته بدون ثبت نام هم می توانید نظر و یا سؤال خود را ثبت کنید‫.‬ )
پیوست (0 / 3)
انتشار موقعیت