ثبت سوابق تحصیلی برای داوطلبان کنکور سراسری 1396

Post on 21 تیر 1396
by هونر
تعداد بازدید: 977

رای دهی: 0 / 5

غیر فعال سازی ستارهغیر فعال سازی ستارهغیر فعال سازی ستارهغیر فعال سازی ستارهغیر فعال سازی ستاره
 

 

به اطلاع داوطلبانی که در سال جاری(95-96) در دوره ی پیش دانشگاهی(سال چهارم) فارغ اتحصیل شده اند می رساند، جهت تاثیر سوابق تحصیلی سوابق تحصیلی سوابق تحصیلی این دسته از داوطلبان لازم است تا ایشان از تاریخ تاریخ 96/04/20 لغایت 96/04/24 به سایت این سازمان به آدرس:

http://dipcode.medu.ir 

 مراجعه کرده و پس از مشاهده و تایید سوابق تحصیلی خود، کد دریافت شده را در سایت سازمان سنجش ثبت نمایند.

در صورت عدم وجود کد سوابق تحصیلی پیش دانشگاهی داوطلبان می باید، به اداره آموزش و پرورش منطقه اخذ مدرک تحصیلی خود مراجعه کرده و هر چه سریع تر نسبت به رفع این نقص اقدام نمایند.

 بدیهی است منحصراً مواردی که از طریق وزارت آموزش و پرورش و حداکثر تا تاریخ 96/05/02 به این سازمان واصل گردد اعمال خواهد شد. همچنین عدم اعلام کدسوابق تحصیلی پیش دانشگاهی توسط داوطلبان موجب عدم اعمال سوابق فوق درنمره کل نهایی آنان می شود واین زمان قابل تمدید نمی باشد.

ضمناً آن دسته از داوطلبانی که در دروس ترمیمی سال سوم(دیپلم) نیز شرکت نموده اند می توانند باتوجه به توضیحات فوق برای مشاهده سوابق تحصیلی ونمرات خود اقدام نمایند. لازم به ذکر است به جهت تاثیر مثبت به این سوابق و همچنین پذیرش برخی دانشگاه ها در رشته هایی خاص با سوابق تحصیلی توصیه می شود حتماً در زمان اعلام شده نسبت به دریافت کد سوابق تحصیلی خود و همچنین وارد کردن آن به سایت سازمان سنجش اقدام نمائید. برای کسب اطلاعات بیشتر در این رابطه می توانید برای رزرو وقت مشاوره بر روی لینک کلیک نمائید.

0
0
0
s2sdefault

نظرات (0)

0 از 5 براساس 0 رای
اولین نفری باشید که برای این مطلب نظر خود را اعلام می نماید

بهتر است نام و نظر خود را فارسی تایپ کنید ( برای انتشار سریع نظر یا افزودن فایل پیوست، باید وارد حساب کاربری خود شوید‫.‬ البته بدون ثبت نام هم می توانید نظر و یا سؤال خود را ثبت کنید‫.‬ )
پیوست (0 / 3)
انتشار موقعیت