آخرین مهلت ثبت نام در کلاس های تغییر رشته به هنر

 

 بسیار پیش می ­آید که دانش آموزی رشته ای را انتخاب کرده و پس از آن متوجه شده که رشته ­ای که انتخاب کرده مطابق با علایق و روحیه و استعدادهای وی نمی ­باشد. بسیاری از این افراد کسانی  هستند، که در زمان انتخاب رشته به اصرار خانواده یکی از رشته های نظری(ریاضی، تجربی یا انسانی) را انتخاب کرده اما علاقه اصلیشان در رشته­ های هنری بوده است. حال که حرف از رشته­ ی دانشگاهی و تحصیلات آکادمیک و یا بیش­تر شغل آینده­ شان می­ شود نمی­ توانند روی علاقه­ ی خود پاگذاشته و در رشته­ هایی متخصص شوند که دوستش ندارند.

از طرف دیگر، بسیاری از افراد علاوه بر علاقه، استعداد و توانایی زیادی در رشته های گروه نمایشی(ادبیات نمایشی، بازیگری و کارگردانی، سینما) و یا گروه موسیقی (نوازندگی ایرانی و جهانی، آهنگسازی) اما به دلیل کمبود امکانات و یا دوری هنرستان­ های مربوطه مجبور به تحصیل در رشته­ های نظری و یا رشته ­های دیگر هنرستانی(فنی و هنری) می­ شوند.

خوشبختانه این مسئله در قوانین آموزش و پرورش پیش­ بینی شده و تمامی این دانش ­آموزان امکان تغییر رشته به هنر را دارند. حال مسئله ای که مطرح می ­شود این است: چرا و چگونه؟

هر ساله آموزشگاه هونَر با برگزاری کلاس های تغییر رشته به صورت رایگان، برای علاقه مندان رشته های هنری امکان استفاده از یک فضای آموزشی سالم، همراه با بهترین کادر اساتید را فراهم می نماید تا در ادامه بتوانند در کنکور هنر شرکت  نمایند. جالب است بدانید که هر ساله اکثر رتبه های برتر کنکور هنر از دانش آموزان تغییر رشته ای هستند.

این کلاس ها که در چهار عنوان درسی"تاریخ هنر ایران، تاریخ هنر جهان، طراحی1 و مبانی هنرهای تجسمی" دو روز در هفته برگزار شده و دانش آموزان را از صفر تا صد امتحانات تغییر رشته که غالباً در اوایل شهریور ماه برگزار می شود آماده می نماید.

شرایط استفاده و حضور در کلاس و تغییر رشته به هنر و ادامه تحصیل در مقطع پیش دانشگاهی هنر برای دختران و پسران متفاوت می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر و شرکت در یک جلسه مشاوره رایگان با رتبه1 کنکور هنر بر روی لینک کلیک کرده و یا در ساعات اداری( 9الی 18) با مؤسسه تماس حاصل فرمائید.

0
0
0
s2sdefault