آغاز کلاس های مرحله دوم کارشناسی 95

-کلاس-کنکور-هنر.gif

 

تا پیش از سال ۹۴، هنرجویان پس از کنکور سراسری مرحله اول، از تیرماه تا آذرماه فرصت داشتند تا خود را برای آزمون عملی آماده کنند. به این صورت نتایج نهایی در ابتدای بهمن آمده و پذیرش دانشجو در بهمن ماه(ترم دوم) صورت می گرفت. اما با توجه به تغییرات کنکور در سال گذشته، فاصله میان کنکور سراسری تا آزمون عملی بسیار کاهش یافته است. به جز دو رشته ی "تلویزیون و هنرهای دیجیتالی" و "کارگردانی تلویزیون" در باقی رشته ها پذیرش به صورت متمرکز و متمرکز خاص(با آزمون عملی ولی پذیرش از مهرماه) صورت می گیرد.

فاصله زمانی کوتاه میان کنکور سراسری تا آزمون عملی ایجاب می کند تا هنرجویان علاقه مند به رشته های دارای آزمون عملی، از حال به فکر برنامه ریزی و تمرین در رشته مورد نظر باشند تا بتوانند با مهارت بیشتری در آزمون عملی شرکت کنند. چه بسیارند هنرجویان با استعداد که با رتبه های خوب، به دلیل عدم موفقیت در آزمون مرحله دوم، از تحصیل در رشته مورد علاقه شان باز مانده اند. و دیگر هنرجویانی که با رتبه های نامناسب با شرکت در کلاس های مرحله دوم، در بهترین دانشگاه های کشور پذیرفته شده اند!

 ما یک راه حل برای شما داریم... 

کلاس های مرحله دوم را با هر وضعیت تحصیلی که هستید از حالا شروع کنید!

مؤسسه هونَر با کادر مجرب و حرفه ای هر ساله  توانسته در آزمون عملی از آمار بسیار خوبی برخوردار باشد. زیرا با شناخت کافی اساتید از چگونگی طراحی سؤال و همچنین سلیقه ی داوران و مصححین و یا مصاحبه کنندگان، هر ساله هنرجویان توانسته اند بهترین نتیجه را با شرکت در این کلاس بگیرند.

 

ردیف کلاس نام استاد روز و ساعت تعداد جلسات
1 طراحی صنعتی استاد مصطفی آروند یکشنبه/ ساعت 17- 15 12
2 عکاسی استاد صحتی سه شنبه/ ساعت 12:30- 10 10
3 گروه طراحی* استاد علی محرمی چهارشنبه/ ساعت 13-10 15
4 گروه طراحی استاد علی محرمی چهارشنبه/ ساعت 17- 14 15
5 گروه نمایشی استاد حسن فرضی پور چهارشنبه/ ساعت 14:30- 12:30 12
6 گروه موسیقی استاد محسن کوشکی یکشنبه/ساعت 19:30- 17 12

 

* گروه طراحی شامل رشته های نقاشی، گرافیک، طراحی لباس، طراحی پارچه و مجسمه سازی می شود. لازم به ذکر است که هنرجویان متقاضی رشته ی مجسمه سازی باید در ابتدا در کلاس های طراحی شرکت کرده و سپس در دوره ی دیگری کلاس های مجسمه سازی را می گذرانند. 

 

این یک طرح تضمینی است... 

در صورت عدم مجاز شدن شما هنرجوی عزیز برای شرکت در آزمون عملی، نیمی از شهریه برگشت داده خواهد شد!

 برای اطلاع از شهریه کلاس ها و شرایط پرداخت لطفاً در ساعات اداری با مؤسسه تماس حاصل فرمائید. 

0
0
0
s2sdefault

نظرات (0)

0 از 5 براساس 0 رای
اولین نفری باشید که برای این مطلب نظر خود را اعلام می نماید

بهتر است نام و نظر خود را فارسی تایپ کنید ( برای انتشار سریع نظر یا افزودن فایل پیوست، باید وارد حساب کاربری خود شوید‫.‬ البته بدون ثبت نام هم می توانید نظر و یا سؤال خود را ثبت کنید‫.‬ )
پیوست (0 / 3)
انتشار موقعیت