اطلاعیه سازمان سنجش درباره تغییر تاریخ آزمون مجسمه سازی

سازمان سنجش کشور در تاریخ 17 مهرماه 1392 اعلام کرد:

 موضوع اعلام فهرست معرفی شدگان چند برابرظرفیت رشته‌های تحصیلی نیمه متمركز آزمون سراسری سال 1392، درخصوص بند 17 اطلاعیه فوق، بدین ‌وسیله به اطلاع آن دسته از داوطلبانی‌ كه‌ اسامی‌ آنان‌ به عنوان‌ معرفی‌‌‌شدگان‌ رشته‌ تحصیلی مجسمه‌‌‌سازی دانشگاههای تهران، هنر و نیشابور اعلام‌ گردیده،‌ و در تاریخ های مقرر نسبت به واریز هزینه آزمون عملی اقدام نموده‌اند می‌رساند، تاریخ آزمون عملی برای معرفی‌شدگان این رشته به تاریخ 14/9/1392 برای خواهران و تاریخ 15/9/1392 برای‌ برادران تغییر یافته است.

لذا داوطلبان ضرورت دارد از تاریخ 12و13/9/1392 با مراجعه به سایت این سازمان نسبت به پرینت كارت شركت‌ در آزمون عملی اقدام نمایند. داوطلبان می‌بایست برای شركت در آزمون ‌تخصصی‌ و مصاحبه با در دست‌ داشتن‌ پرینت كارت آزمون عملی، شناسنامه‌ عكس دار و یا كارت‌ شناسایی‌ عكس دار معتبر، وسایل مورد نیاز مجسمه سازی شامل تخته شاسی A3  و لوازم طراحی از جمله مداد طراحی مختلف و ابزار مجسمه سازی مانند قیچی كاغذ بر، ذغال فشرده و ... رأس‌ ساعت‌ 8:00 صبح‌ برای گروه بندی و نوبت دهی در روزهای فوق به آدرس مندرج در ‌پرینت كارت آزمون عملی مراجعه نمایند.

ضمناً آزمون منحصراً در شهر تهران برگزار می‌گردد.

برای آشنایی با رشته "مجسمه سازی"، و برای شرکت در کلاس ها بر روی لینک "کلاس های مرحله دوم مجسمه سازی" کلیک نمایید.

0
0
0
s2sdefault

نظرات (0)

0 از 5 براساس 0 رای
اولین نفری باشید که برای این مطلب نظر خود را اعلام می نماید

بهتر است نام و نظر خود را فارسی تایپ کنید ( برای انتشار سریع نظر یا افزودن فایل پیوست، باید وارد حساب کاربری خود شوید‫.‬ البته بدون ثبت نام هم می توانید نظر و یا سؤال خود را ثبت کنید‫.‬ )
پیوست (0 / 3)
انتشار موقعیت