رادیو

Post on 20 شهریور 1394
by هونر
تعداد بازدید: 3208
غیر فعال سازی ستارهغیر فعال سازی ستارهغیر فعال سازی ستارهغیر فعال سازی ستارهغیر فعال سازی ستاره
 

رشته رادیو به تربیت نیروی انسانی مورد نیاز سازمان صدا و سیما در حوزه تخصّصی رادیو می پردازد. دانشجویان رشته رادیو با بهره گیری از فضاهای آموزشی متناسب با تخصّص خود از جمله استودیوهای رادیویی، تجربیات عملی خوبی نیز به دست می آورند.

درس های این رشته دارای ویژگی هایی هستند كه صرفاً خاص همین تخصص بوده كه از این میان می توان به واحدهایی همچون: رادیو تعاملی، طراحی صوتی برنامه های رادیوئی، نویسندگی رادیوئی و مخاطب شناسی اشاره نمود.

این رشته در مقطع ارشد دارای دو گرایش تهیه کنندگی و نویسندگی است.

دانش آموختگان رشته رادیو می توانند در حوزه تهیه كنندگی و سردبیری برنامه های رادیوئی، نویسندگی رادیو، اجرا و گویندگی خبر، گزارشگری و مدیریت گروه های برنامه ساز شبكه های رادیوئی كشور به كار گرفته شوند.

توانایی های لازم

فارغ التحصیلان رشته كارشناسی ارشد رادیو قادر خواهند بود پس از اتمام تحصیلات خود در مراكز تولید صداو سیمای جمهوری اسلامی ایران مشغول به كار و با توجه به زمینه های تخصصی تهیه كنندگی و سردبیری برنامه های رادیویی و همچنین نویسندگی متن برنامه های رادیویی خدمات مورد نیاز سازمان صداوسیما را تامین نمایند.

0
0
0
s2sdefault

نظرات (0)

0 از 5 براساس 0 رای
اولین نفری باشید که برای این مطلب نظر خود را اعلام می نماید

بهتر است نام و نظر خود را فارسی تایپ کنید ( برای انتشار سریع نظر یا افزودن فایل پیوست، باید وارد حساب کاربری خود شوید‫.‬ البته بدون ثبت نام هم می توانید نظر و یا سؤال خود را ثبت کنید‫.‬ )
پیوست (0 / 3)
انتشار موقعیت