تماس با ما

جهت مشاوره رایگان آنلاین و تصویری با رتبه کل 1 و 7 کشوری در کنکور هنر

در هر مقطعی که هستید در مورد کنکور سراسری هنر (کنکور هنر مقطع کارشناسی) بصورت کاملاً رایگان، لطفاً با شماره مؤسسه تماس حاصل فرمایید و یا بر روی دکمه زیر کلیک کنید تا با تکمیل فرم مربوطه بصورت آنلاین، کارشناسان در اولین فرصت ممکن، زمان مناسبی برای شما مشخص کرده و با شما تماس بگیرند

جهت مشاوره و یا ثبت نام پس از تعیین وقت قبلی با شماره واتس اپ 09901737017، به آدرس زیر مراجعه نمایید.

توجه داشته باشید که همکاران ما به دلیل دورکاری ناشی از کرونا، ممکن است در محل آموزشگاه حضور نداشته باشند. (حتماً قبل از مراجعه حضوری، با هماهنگی قبلی در واتس اپ،محل دقیق” موقعیت آموزشگاه را با کمک نقشه گوگلی که در زیر آدرس قرار داده شده، بررسی نمایید)

قابل توجه اینکه تمامی خدمات کنکور هنر 1401 بصورت آنلاین بوده و حتی برای هماهنگی مشاوره های تصویری هم با ارسال درخواست در واتس اپ آموزشگاه، نیازی به مراجعه حضوری نیست.

شماره تماس

02126472897

در صورتیکه به دلیل حجم زیاد تماس ها در مواقع حساس مثل زمان شروع ثبت نام ها و مشاوره ها، شروع ثبت نام  آزمون های عملی، انتخاب رشته و غیره تلفن اشغال یا قادر به پاسخگویی نبودیم، لطفاً به شماره واتس اپ آموزشگاه که دقیقاً بعد از این متن آمده پیام متنی داده و یا حتی با آن تماس بگیرید.

مسير دسترسى با خودروی شخصی

تهران، فرمانیه شرقی، دیباجی شمالی، خیابان محمود نوریان، بعد از چهارراه دوقوز،پلاک14، ساختمان نوریان، واحد1

لطفاً در صورت داشتن هرگونه سؤال، انتقاد، پیشنهاد، تقاضای همکاری، تدریس و یا درخواست نمایندگی، صرفاً از سیستم ارتباط آنلاین زیر استفاده کنید تا همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

ایمیل

info [at] hoonar.com

شماره واتس اپ آموزشگاه

09901737017

 

کنکور هنررزرو جلسهتغییر رشتهسال دوازدهم
با کارشناسان ما مشاوره نمایید.