-کلاسهای آمادگی آزمون عملی (مرحله دوم) در رشته های گرافیک، نقاشی، طراحی پارچه و طراحی لباس، با حضور آقای علی محرّمی (قویترین مدرس کنکور عملی نقاشی، گرافیک، مجسمه سازی) کارشناسی ارشد گرافیک و کارشناسی مجسمه سازی  دانشکده هنرهای زیبا دانشگاه تهران برگزار می شود.

– این کلاسها در 2 مبحث کار عملی و مباحث تئوری آزمون مرحله دوم برگزار می گردد.

موفقیت در این رشته ها منوط به شناخت دقیق مصححین این رشته ها خواهد بود!

این کلاس براساس طراحی فیگوراتیو است و با توجه به شناختی که اساتید از طراحان سوال و مصححین دارند می توان روی سوژه های مربوطه در کلاس کار کرد و برای کلیه هنرجویان که هیچگونه تجربه طراحی ندارند و حتی حرفه ای ها مفید خواهد بود.

در این گروه اساتید زیادی برای تدریس وجود دارند، اساتیدی که در مؤسسه هونر تدریس می کنند با توجه به اینکه خود در دانشگاه تهران و هنر تحصیلاتشان را به پایان رسانیده اند از شناخت کاملاً دقیقی از سلیقه مصححین و تکنیک های اصلی که در دانشگاه به دانشجویان تدریس می شود، برخوردار هستند و با توجه به این موضوع کار هنرجویان با سلیقه مصححین برای کسب امتیاز بیشتر متناسب است و در نهایت امتیاز بالایی به آنها تعلق خواهد گرفت.

دقت داشته باشید در طول سه ماه نمی توان یک طراح، نقاش و یا گرافیست شد و برای این هدف شما حداقل به چندین سال تمرین و ممارست نیاز دارید. اما با کمک اساتید با تجربه مؤسسه در بازه زمانی محدود و شناخت نسبت به مصححین ثمره کار هنرجویان، کاری شبیه به طراحان حرفه ای خواهد شد. ممکن است در دوره هایی که به صورت موازی در مؤسسات دیگر انجام می شود بخواهند شما را تبدیل به یک طراح،گرافیست و یا نقاش کنند که در این مدت کوتاه و برای کنکور ابداً امکان پذیر نیست!

هدف ما آشنایی هنرجویان با روند کار و سلیقه مصححین برای کلیه هنرجویان و حتی داوطلبان هنرستانی و کسب نمره مناسب با هدف قبولی در برترین دانشگاه ها می باشد. بسیاری از هنرجویان که در دوره هنرستان طراحی خوبی داشته اند و در زمان آزمون عملی با علم، تکنیک و سلیقه خودشان کار کرده اند آسیب بسیار زیادی در کسب نمره دیده اند و بسیار مهم است که در این مسیر یک راهنما و یا مشاور شما را با فرهنگ نمره دهی دانشگاهی آشنا کند تا در آزمون مرحله دوم که بسیار سرنوشت ساز است برای یکی از پررقیب ترین زیرگروه های هنر (زیر گروه 1) شما بتوانید به موفقیت برسید.

2 دیدگاه

  • سلام. چگونه می توانم به تمام سوالات کنکور عملی کارشناسی ارشد ارتباط تصویری دست پیدا کنم؟ آیا منبع یا کتابی وجود دارد. لطفا اگر در اختیار دارین راهنمایی بفرمایید

    • سلام، با ثبت نام در کلاس عملی مقطع «کارشناسی ارشد» رشته گرافیک، مجموعه سؤالات آزمون های عملی سنوات گذشته این رشته و بقیه ی مجموعه ی کد ۱۳۵۸ به رایگان در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *