رزرو جلسه مشاوره با رتبه1 کنکور سراسری!

استاد مسعود کثیری فر

رتبه یک کنکور سراسری هنر

با تکمیل اطلاعات فرم زیر، کارشناسان مربوطه برای تعیین وقت جلسه مشاوره، تا حداکثر ۲روز کاری آینده، با شما تماس خواهند گرفت.

در صورت عدم امکان تماس از طرف مؤسسه تا دو روز کاری پس از ثبت اطلاعات، شخصاً نسبت به تماس با مؤسسه اقدام فرمائید.) ممکن است مشکلاتی از قبیل اختلال در سیستم ثبت اطلاعات، خاموش بودن یا در دسترس نبودن موبایل متقاضی، عدم دسترسی همکاران مؤسسه به فرم های الکترونیکی به دلیل قطعی اینترنت، موجب عدم دسترسی به شما برای رزرو مشاوره گردد.)

*رزرو مشاوره حضوری با رتبه کل1 کنکور سراسری برای دبیرستانی ها و هنرستانی ها (از سال دهم تا سال دوازدهم و یا پیش دانشگاهی) و فارغ التحصیلان دوره پیش دانشگاهی و تمامی دانشجویان یا فارغ التحصیلان مقاطع بالاتر از دیپلم که قصد شرکت در کنکور هنر در مقطع کارشناسی یا آشنایی با آن را دارند، به صورت «رایگان» برگزار شده و وقف عام می باشد.

*هزینه جلسه مشاوره «فقط» برای مقطع کارشناسی ارشد تمامی رشته های هنری با رتبه کل۱ کنکور سراسری و عضو بنیاد ملی نخبگان، مبلغ ۱۰۰هزار تومان خواهد بود که در روز مشاوره اخذ خواهد شد و برای هنرستانی ها و دانش آموزان تمامی رشته های ریاضی، تجربی و انسانی تا مقاطع سال دوازدهم و یا داوطلبین کنکور دارای مدرک تحصیلی پیش دانشگاهی«کاملاْ رایگان» برگزار می شود.

چند نکته:

۱- هر ماهه تعدادی از مشاوره ها وقف عام و بصورت کاملاً رایگان برگزار می شوند. در صورت نیاز مالی لطفاً بدون نیاز به پر کردن فرم، با مؤسسه تماس گرفته تا در لیست انتظار قرار بگیرید.

۲- ممکن است بنا به صلاح دید و توصیه مشاور، داوطلب در همایش گروهی و رایگان “شروع حرکت در مسیر صحیح و رازهای کسب رتبه های تک رقمی در کنکور!” شرکت داده شود که در آن نکاتی در زمینه “راهکارهای کاملاً عملی برای موفقیت در رشته و شهر دلخواه و نگرش درست در شروع فعالیت مطالعاتی نخبگان کشور برای کنکور”، ارائه می شود.
این همایش ها در سالن همایش مؤسسه برگزار شده و با ابزار پروجکشن و اسلایدهای آموزشی پاورپوینت، انگیزشی در فرد ایجاد می کند که با “قابل دسترس دیدن بهترین رتبه ها”، از هیچ تلاشی برای رسیدن به موفقیت فروگذار نخواهد کرد.
این همایش ها کاملاً رایگان بوده ولی با توجه به ظرفیت محدود سالن، با توصیه نامه مشاور موسسه یا مدرسه خود (فقط در مقاطع سال یازدهم و دوازدهم (نظام جدید) و یا دیپلم یا پیش دانشگاهی (نظام قدیم) لازم می باشد)، به این سخنرانی ها دعوت خواهید شد.
(در صورت اخذ توصیه نامه از دبیرستان یا هنرستان خود، نامه درخواست توسط مشاور مدرسه ممهور شود)

۳- در راستای فرهنگ سازی و آموزش عمومی در راستای عدالت آموزشی در کنکور هنر، این همایش های رایگان برگزار می گردد. در صورت عدم امکان شرکت داوطلبین دیگر در این مشاوره گروهی، ایشان حق هیچ ادعایی را برای شرکت در آن، نخواهند داشت.

 به امید استفاده از مشاوره مؤثر نخبگان کشور، در روند ادامه تحصیل داوطلبان گرانقدر…

رزرو وقت مشاوره با رتبه ۱ کنکور هنر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *