کلاس آنلاین کنکور هنر و آموزش غیر حضوری و تدریس دروس کنکور هنر

اهمیت آموزش آنلاین کنکور هنر و تدریس آنلاین و کلاس های غیر حضوری در موفقیت در کنکور هنر

همانطور که لیست نفرات برتر کنکور هنر و شهر محل اقامت آن ها از سایت سازمان سنجش در دسترس است جالب است بدانید تا کنکور سال 98 که هنوز بیماری کرونا وجود نداشت، اکثر رتبه های تک رقمی کنکور هنر از شهر تهران بوده اند که نشان از “اهمیت دسترسی به امکانات آموزشی برای موفقیت در کنکور هنر” داشته است! حتماً می دانید اکثر تست های تخصصی کنکور هنر خارج از منابع اعلامی از سوی سازمان سنجش هستند!

پس با کمک آموزش غیر حضوری، آزمون های آنلاین و مشاوره های تصویری آنلاین، قطعاً رتبه های تک رقمی کنکور هنر امسال متفاوت خواهند بود. حال پرسش این است:

سهم شما از این موفقیت چقدر است؟؟

هنرجویان عزیز، شما از طریق این صفحه می توانید جزوات، فایل ها و ویدئوهای تدریس غیر حضوری و آموزش آنلاین اساتید آموزشگاه هونر را بصورت کلاس غیر حضوری آفلاین و آموزش مجازی در اختیار داشته باشید.

(این فیلم ها تدریس آفلاین بعضی از مباحث مهم در کنکور هنر بوده و به کلاس های آنلاین که در صورت ثبت نام در آن ها شرکت می کنید، ندارد)

هنرجویان توجه داشته باشید که هر چند وقت یکبار اطلاعات این صفحه به روزرسانی می شود. اکثر فایل های فشرده دارای پسورد اختصاصی می باشند که در کانال های تلگرامی هنرجویان اطلاعات و رمز هر فایل، اطلاع رسانی خواهد شد. پس اگر جزو هنرجویان هونر نیستید، با ثبت نام می توانید از این فایل ها و جزوات و فیلم های آموزشی کنکور هنر در آموزشگاه هونر استفاده کنید.

بحشی زیادی از فایل های آموزش غیر حضوری و تدریس آفلاین برای هنرجویان ثبت نامی سال تحصیلی 1400-1399 و 1401-1400 آموزشگاه کنکور هنر هونر، رایگان خواهد بود…

هنرجوی گرامی با ثبت نام در کلاس های آنلاین و غیرحضوری شما می توانید با کمک آزمون های آنلاین کنکور هنر و مشاوره فردی با اعضای بنیاد ملی نخبگان و اساتید مجرب موفق ترین سال تحصیلی زندگی خود را تجربه کنید.

آموزشگاه هونر با کمک آزمون های آنلاین، مشاوره های فردی تصویری با اعضای بنیاد ملی نخبگان و آموزش های آنلاین کلیه خدمات ارزنده ای را به محل زندگی شما آورده است..

برای اطلاع از شهریه و یا ثبت نام، اطلاعات شامل نام و نام خانوادگی، رشته تحصیلی، مقطع فعلی و شهر محل سکونت خودتون رو به واتس اپ آموزشگاه هونر به شماره 09901737017 ارسال کنید.

خواص موادخلاقیت موسیقیخلاقیت نمایشیخلاقیت تصویری و تجسمی
ترسیم فنیدرک عمومی ریاضی و فیزیک
فیلم بررسی تشریحی سؤالات ریاضی و فیزیک کنکور هنر 89 تا 93 توسط استاد رحمت مُشیّدی (بخش اول)پس از دانلود فایل فشرده ZIP و Extract کردن آن، پوشه ای شامل 7 قسمت فشرده دیگر با فرمت RAR در یک فولدر مشاهده خواهید کرد. با انتخاب همه فایل های فشرده و زدن کلیک راست، گزینه Extract here را انتخاب کنید. حالا رمزی که در کانال تلگرامی برای هنرجویان هونری ارائه شده را دقیق تایپ کرده (کپی نکنید) و پس از آن کل 7تکه ی فیلم از حالت فشرده خارج شده و تبدیل به ``یک`` فایل ویدئویی خواهد شد. در صورتیکه رمز فایل ها رو دریافت نکرده اید حتی پس از دانلود آنها، قادر به باز کردن آن ها نخواهید بود.
قابل توجه اینکه هر کدام از 7 تکه به تنهایی باز نمی شوند و باید همگی با هم از حالت فشرده خارج شوند. همچنین به هنگام ورود رمز به انگلیسی بودن کیبورد و خاموش بودن Caps Lock توجه کنید و برای دانلود و خروج از فشرده سازی ترجیحاً از موبایل استفاده نکنید.
فیلم بررسی تشریحی سؤالات ریاضی و فیزیک کنکور هنر 89 تا 93 توسط استاد رحمت مُشیّدی (بخش دوم)پس از دانلود فایل فشرده ZIP و Extract کردن آن، پوشه ای شامل 8 قسمت فشرده دیگر با فرمت RAR در یک فولدر مشاهده خواهید کرد. با انتخاب همه فایل های فشرده و زدن کلیک راست، گزینه Extract here را انتخاب کنید. حالا رمزی که در کانال تلگرامی برای هنرجویان هونری ارائه شده را دقیق تایپ کرده (کپی نکنید) و پس از آن کل 8 تکه ی فیلم از حالت فشرده خارج شده و تبدیل به ``یک`` فایل ویدئویی خواهد شد. در صورتیکه رمز فایل ها رو دریافت نکرده اید حتی پس از دانلود آنها، قادر به باز کردن آن ها نخواهید بود.
قابل توجه اینکه هر کدام از 8 تکه به تنهایی باز نمی شوند و باید همگی با هم از حالت فشرده خارج شوند. همچنین به هنگام ورود رمز به انگلیسی بودن کیبورد و خاموش بودن Caps Lock توجه کنید و برای دانلود و خروج از فشرده سازی ترجیحاً از موبایل استفاده نکنید.
فیلم آموزش صفحه تقارن و احجام (افلاطونی و غیره) و نکات پر تکرار و همیشگی سؤالات کنکور توسط استاد رحمت مُشیّدیپس از دانلود فایل فشرده ZIP و Extract کردن آن، پوشه ای شامل 5 قسمت فشرده دیگر با فرمت RAR در یک فولدر مشاهده خواهید کرد. با انتخاب همه فایل های فشرده و زدن کلیک راست، گزینه Extract here را انتخاب کنید. حالا رمزی که در کانال تلگرامی برای هنرجویان هونری ارائه شده را دقیق تایپ کرده (کپی نکنید) و پس از آن کل 5تکه ی فیلم از حالت فشرده خارج شده و تبدیل به ``یک`` فایل ویدئویی خواهد شد. در صورتیکه رمز فایل ها رو دریافت نکرده اید حتی پس از دانلود آنها، قادر به باز کردن آن ها نخواهید بود.
قابل توجه اینکه هر کدام از 5 تکه به تنهایی باز نمی شوند و باید همگی با هم از حالت فشرده خارج شوند. همچنین به هنگام ورود رمز به انگلیسی بودن کیبورد و خاموش بودن Caps Lock توجه کنید و برای دانلود و خروج از فشرده سازی ترجیحاً از موبایل استفاده نکنید.
درک عمومی هنر
زبان انگلیسیمعارف اسلامی
عربیادبیات فارسی
لطفاً در صورت رضایت از محتوای این مقاله، جهت حمایت از ما به آن امتیاز بدهید:
[تعداد: 48 امتیاز کل: 3.8]