زمان ثبت نام کنکور کارشناسی 1398


سازمان سنجش در اطلاعیه ی آخر خود از زمان ثبت نام کنکور سراسری 1398 اطلاع داده است. در متن این اطلاعیه آمده است:

کلیه‌ متقاضیان‌ ثبت‌نام‌ و شرکت‌ در آزمون‌ سراسری‌ سال 1398 برای‌ پذیرش در رشته‌های با آزمون در دوره‌های‌ روزانه، نوبت دوم (شبانه‌)، نیمه حضوری، مجازی، پردیس خودگردان دانشگاه ها و مؤسسات‌ آموزش‌ عالی‌، دانشگاه‌ پیام‌ نور و مؤسسات‌ آموزش‌ عالی‌ غیرانتفاعی‌ و غیردولتی‌ و همچنین رشته‌های تحصیلی با آزمون دانشگاه آزاد اسلامی می‌رساند که ثبت‌نام از روز چهارشنبه مورخ 97/11/24 (بیست و چهارم بهمن ماه‌ 1397) منحصراً از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی این سازمان سنجش تا تاریخ به نشانی پنجشنبه مورخ 97/12/02 (دوم اسفند ماه‌ 1397) صورت خواهد گرفت. لذا داوطلبان می‌توانند در مهلت مقرر برای شرکت در آزمون سراسری سال 1398 ثبت‌نام نمایند.

اطلاعات تکمیلی برای ثبت نام همزمان با شروع ثبت نام در دفترچه درج خواهد شد. از کلیه ی داوطلبان کنکور 98 درخواست می شود، تا پس از آمدن دفترچه فوراً اقدام به ثبت نام نکنند. تا مشاورین مؤسسه هونَر دفترچه را به دقت مطالعه و تحلیل نمایند تا در صورت ایجاد تفاوتی در ثبت نام نسبت به سال های قبل از همین طریق به اطلاع شما عزیزان برسانیم.

قابل ذکر است، بنابر آخرین اطلاعیه کنکور هنر در تاریخ 13 تیرماه برگزار خواهد شد و درباره ی رشته های صرفاً با سوابق تحصیلی نیز از همین طریق اطلاع رسانی خواهد شد.

لطفاً در صورت رضایت از محتوای این مقاله، جهت حمایت از ما به آن امتیاز بدهید:
[تعداد: 2 امتیاز کل: 4.5]
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
کنکور هنررزرو جلسهتغییر رشتهسال دوازدهم
با کارشناسان ما مشاوره نمایید.
0
نظرات شما برای ما مهم است، لطفا نظر دهیدx
()
x