بنابر اعلام سازمان سنجش کشور زمان ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 1398 از روز جمعه مورخ 16 آذرماه سال جاری لغایت روز یکشنبه 25 آذرماه می باشد.

مهلت ثبت نام برای داوطلبان این کنکور 10 روز می باشد که به احتمال زیاد قابل تمدید نیز می باشد.هر داوطلب می تواند در یک رشته به صورت اصلی و یک رشته به صورت شناور(یعنی رشته هایی که نیاز به داشتن مدرک کارشناسی مرتبط ندارد.) ثبت نام نماید.

با توجه به ادغام کنکور سراسری و دانشگاه آزاد اسلامی در سال 1396 در مقطع کارشناسی ارشد، داوطلبانی که مایل به ادامه ی تحصیل در دانشگاه های آزاد می باشند نیز می باید در همین زمان نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند.

همچنین براساس سنوات گذشته سازمان سنجش کشور در اسفندماه در فرصتی یک هفته ای یک بار دیگر این امکان را برای داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد 98 فراهم می کند تا در صورتیکه از ثبت نام جا مانده اند، با تکمیل مدارک خود و خرید کارت شرکت در جلسه ی آزمون نسبت به ثبت نام اقدام نمایند. پذیرفته شدگان این کنکور می باید حداکثر تا شهریور سال 98 در صورتیکه ورودی مهرماه باشند فارغ التحصیل شوند.

زمان برگزاری کنکور کارشناسی ارشد در پنج شنبه و جمعه اردیبهشت ماه 1398 در دو نوبت صبح و بعد از ظهر خواهد بود که پس از آمدن کارت ورود به جلسه بر روی سایت سازمان سنجش، زمان برگزاری هرکدام از گروه های آزمایشی مشخص خواهد شد.

لطفاً در صورت رضایت از محتوای این مقاله، جهت حمایت از ما به آن امتیاز بدهید:
[تعداد: 0 امتیاز کل: 0]
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها