تاریخ کنکور هنر 99 به چهارشنبه 29مردادماه تغییر کرد

و برای اولین بار در تاریخ ایران با تغییر تاریخ کنکور هنر در نوبت صبح برگزار خواهد شد!!!

متأسفانه شیوع گسترده بیماری کرونا در ایران در موج اول و دوم باعث تغییر چندباره در تصمیم گیری در مورد برگزاری یا عدم برگزاری کنکورهای سراسری مقاطع مختلف شد. قبل از شیوع موج دوم این بیماری، تاریخ کنکورهای سراسری 30 و 31 مردادماه اعلام شد اما پس از شروع موج دوم و نگرانی دانش آموزان و خانواده های آن ها برنامه بازنگری این تاریخ ها سرلوحه کار قرارگرفت تا جایی که در نهایت تصمیم به برگزاری کنکورهای سراسری مقطع کارشناسی در 4 روز متفاوت گرفته شد.

برای اطلاع از جدیدترین جدول زمان بندی تاریخ کنکورهای سراسری از جدول زیر استفاده کنید:

tarikhe konkure honar

طبق این اطلاعیه بدلیل برگزاری کنکور در ۴روز‌ مختلف برای زمان مناسب برای ضدعفونی حوزه های آزمون بعد از هر آزمون، اولین کنکور در این ۴روز مربوط به کنکور هنر خواهد بود که این اتفاق در تاریخ برگزاری کنکور هنر در ایران بی نظیر است!

قابل توجه اینکه این چهار روز به ترتیب مربوط به کنکور گروه آزمایشی هنر، کنکور گروه آزمایشی علوم ریاضی و فنی و همچنین انسانی، کنکور گروه آزمایشی تجربی بوده و در روز آخر نیز کنکور گروه آزمایشی زبان برگزاز خواهد شد.

اکیداً به دانش آموزانی که در کنکور هنر شرکت می کنند پیشنهاد می شود اگر در کنکورهای آزمایشی در زمان عصر تمرین کرده اید در زمان باقیمانده حتماً در کنکورهای آزمایشی در صبح شرکت کرده و در این بازه زمانی مناسب تا کنکور، نسبت به تغییر عادات مربوط به تغییر زمان برگزاری آزمون اقدامات لازم را انجام دهید.

همچنین به همه شما دانش آموزان عزیز که برای کنکور سراسری 99 آماده می شوید پیشنهاد می شود تمرین شرکت در جلسات کنکورهای آزمایشی را حتماً با ماسک انجام دهید. چون به احتمال زیاد استفاده از ماسک در حین برگزاری از الزامات آزمون خواهد بود.

لطفاً در صورت رضایت از محتوای این مقاله، جهت حمایت از ما به آن امتیاز بدهید:
[تعداد: 2 امتیاز کل: 3]
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها