قابل توجه علاقه مندان به رشته های متمرکز خاص

_سنجش-_کنکور_هنر.jpg

هنرجویان علاقه مند به هر یک از رشته های زیر لازم است جهت شرکت در آزمون عملی نسبت به انتخاب حداکثر دو مورد از رشته های ذیل در تاریخ 20 الی 30 تیرماه اقدام نمایند. لازم به ذکر است این زمان به هیچ عنوان قابل تمدید نیست.

با استناد به خبر سازمان سنجش کشور در این باره، هنرجویان باید مبلغ 230.000 ریال برای شرکت در هر یک آزمون ها تاریخ ذکر شده و از طریق سایت سازمان سنجش به صورت اینترنتی پرداخت نموده. در صورت عدم پرداخت هزینه آزمون عملی، این مورد به منزله انصراف آنان از شرکت در آزمون عملی رشته و یا رشته های مربوطه بوده و نهایتاً به مفهوم عدم امکان پذیرش آنان در این رشته‌ها خواهد بود.

شماره موارد هر یک از رشته‌ها عنوان رشته‌ها
2 نقاشی،ارتباط تصویری، هنرهای تجسمی،طراحی پارچه و لباس
3 طراحی صنعتی
4 ادبیات نمایشی
5 مجسمه‌سازی
6 موسیقی ایرانی
7 موسیقی جهانی
9 کتابت و نگارگری
10 آهنگسازی
11 بازیگری ـ کارگردانی
12 طراحی صحنه
13 نمایش عروسکی
14 عکاسی

 

چنان چه داوطلبان در هنگام ثبت نام آزمون موفق به اعمال بند موسسات غیرانتفاعی و دانشگاه پیام نور نشده ­­اند، می­توانند با پرداخت مبلغ 92.000 رسال (معادل نه هزار و دویست تومان) بصورت الکترونیکی به وسیله کارتهای عضو شبکه بانکی شتاب از طریق سایت سازمان سنجش و در قسمت ویرایش اطلاعات نسبت به علامت‌گذاری بند فوق از تاریخ95/4/20 لغایت 95/4/23 اقدام نمایند.

آن دسته از داوطلبان علاقه‌مند به انتخاب رشته‌های تحصیلی مراکز و واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی که پذیرش در آنها براساس آزمون صورت می‌پذیرد، می‌بایست ضمن شرکت در آزمون، پس از اعلام نتیجه اولیه آزمون سراسری و دریافت کارنامه برای انتخاب رشته به سایت مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی مراجعه نمایند.

تذکرهای‌ مهم‌:

1. در زمان حضور در جلسه آزمون، همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون، اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکس­دار الزامی است.

2. درب حوزه ­­های امتحانی صبح­ها رأس‌ ساعت‌ 7:00 (هفت) صبح و بعدازظهرها رأس ساعت 14:30(دو و نیم بعدازظهر) بسته خواهد شد و شروع فرآیند برگزاری آزمون صبح­ها راس‌ ساعت‌ 7:30 (هفت و سی دقیقه) و بعداز ظهرها راس ساعت 15:00 (سه بعدازظهر) آغاز می­گردد. لذا از ورود داوطلبان پس از بسته شدن درِ حوزه­های امتحانی به حوزه امتحانی ممانعت به عمل خواهد آمد.

3. هر داوطلب برای حضور در جلسه آزمون علاوه بر پرینت کارت شرکت در آزمون گروه آزمایشی مربوط‌، لازم است اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکس­دار، چند مداد سیاه نرم پررنگ، مدادتراش، مداد پاکن و یک سنجاق و یا سوزن به همراه داشته‌ باشد.

4. داوطلبان باید از آوردن وسایل اضافی از جمله کیف دستی، ساک دستی، هرگونه دستگاه ارتباطی (از قبیل پیجر، تلفن همراه، تبلت، قلم نوری، ساعت هوشمند، دستبند هوشمند و ...)، جزوه، کتاب، ماشین حساب، هرگونه نُت و یادداشت و نظایر آن و همچنین وسایل شخصی به جلسه آزمون اکیداً خودداری نمایند. 

0
0
0
s2sdefault