آغاز ثبت نام کلاس های فشرده مرحله دوم 1396

برای پذیرش در اکثر رشته های کنکور هنر لازم است تا هنرجو در آزمون دیگری که توانایی و استعدادش توسط داوران سنجیده می شود، شرکت کند. این آزمون که به نام آزمون مرحله دوم و یا آزمون عملی یاد می شود به اندازه ی خود کنکور سراسری از اهمیت برخوردار است.

فاصله ی کنکور سراسری تا آزمون عملی در سال های گذشته بسیار کوتاه بوده، و با توجه به اهمیت نمره ی آزمون عملی در قبولی داوطلبان این موضوع باعث شده تا بسیاری از تحصیل در رشته و دانشگاه مورد علاقه ی خود حتی با رتبه های خیلی خوب محروم بمانند.

از طرف دیگر بسیاری از هنرجویان طی سال تحصیلی مشغول خواندن بخش تئوری کنکور سراسری بوده و برای بخش عملی کار نکرده اند و یا اصلاً راجع به آزمون مرحله دوم رشته های هنری اطلاع نداشته اند! و یا چه بسیاری از هنرجویان عزیزی که در شهرستان ها ساکن بوده و دسترسی به کلاس های عملی کنکور هنر ندارند.

به همین دلیل مؤسسه هونَر هر ساله  علاوه بر دوره ی دراز مدت خود که از اسفندماه شروع می شود پس از کنکور سراسری اقدام به برگزاری کلاس های دوره فشرده می نماید.

این کلاس های دوره فشرده با ساعت آموزشی بالا، اما در روزهای کم برگزار شده تا قابل استفاده برای هنرجویان شهرستانی و همچنین عزیزان تغییر رشته ای باشد تا فرصت برای تمرین و تکرار مباحث مورد مورد آموزش و یا انجام تکالیف کلاسی برای فرد فراهم گردد.

شرکت در جلسه اول تمامی گرایش ها که شامل: گروه طراحی(نقاشی، گرافیک یا ارتباط تصویری، طراحی لباس، طراحی پارچه)، مجسمه سازی، طراحی صنعتی، گروه نمایشی(ادبیات نمایشی، نمایش عروسکی، بازیگری و کارگردانی)، گروه موسیقی(هارمونی و سازشناسی) برای علاقه مندان رایگان می باشد. نکات مهم درباره ی آزمون هر یک از رشته ها در اطلاعیه های بعدی از همین طریق اعلام خواهد شد.

جهت اطلاع از روز و ساعات کلاس مورد نظر خود، و برای شرکت در این دوره ها در ساعات اداری(9 الی 18) با شماره های مؤسسه تماس حاصل فرمائید. 

0
0
0
s2sdefault